مدرسه علمیه معصومیه بانوان قم پذیرش می‌کند

به گزارش نشریه الکترونیکی چارقد، روز یکشنبه ایرنا از حوزه علمیه،دارا بودن مدرک دیپلم یا حد اقل معدل ۱۲ و یا اشتغال به تحصیل در سال سوم نظام جدید و داشتن حداکثر ۳۰ سال و موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه از شرایط پذیرش برای سطح ۲ است و کسانی که دارای مدرک تحصیلی بالاتر هستند، سنوات تحصیلی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
این گزارش می افزاید،اعطای دانشنامه سطح ۲ توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به فارغ‌التحصیلان و امکان ادامه تحصیل در سطوح بالاتر و استفاده از مهد کودک و سرویس ایاب و ذهاب از مزایای این دوره تحصیلی است.
بنا براین گزارش ،ثبت نام برای پذیرش در سطح دو از سوم بهمن تا اول اسفند سال جاری و از ۸ تا ۱۳ و۳۰ دقیقه صورت می‌گیرد .
همچین آزمون کتبی نیز روز جمعه ۲۴ اردیبهشت سال ۸۹ راس ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.
شرایط پذیرش برای سطح سه در رشته‌های تفسیر و علوم قرآنی، فلسفه اسلامی، کلام اسلامی، فقه و اصول، دارا بودن مدرک سطح دو حوزه علمیه خواهران در دوره عمومی یا نظام قدیم(رسائل و مکاسب) با حد اقل معدل ۱۴ و قبولی در آزمون کتبی و شفاهی است و آزمون کتبی دروس عمومی و تخصصی به صورت جداگانه برگزار می‌شود.
اعطای دانشنامه سطح سه توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به فارغ‌التحصیلان، امکان ادامه تحصیل در سطوح بالاتر و استفاده از مهد کودک و سرویس ایاب و ذهاب از مزایای شرکت در سطح ۳ حوزه است.
ثبت‌نام برای پذیرش در سطح ۳ از سوم بهمن تا اول اسفند سال جاری از ساعت ۸ تا ۱۳و ۳۰ دقیقه صورت می گیرد .
آزمون کتبی در دروس عمومی روز جمعه ۳ اردیبهشت سال ۸۹ و آزمون دروس تخصصی نیز روز جمعه ۲۱ خرداد همان سال راس ساعت ۹ برگزار خواهد شد.
داوطلبان علاقه مندمی‌توانند برای ثبت‌نام به نشانی قم، بلوار امین، سه راه سالاریه، مدرسه علمیه معصومیه خواهران، بلوک ۳ مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۲۹۱۰۱۰۵-۰۲۵۱ داخلی ۲۵۸ تماس بگیرند.

بالای ستون